Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

V zawody spinningowe na Jeziorze Mochel

W minioną niedzielę odbyły się już V zawody spinningowe na Jeziorze Mochel, które cieszą się coraz większą popularnością. W tym roku startowało 24 wędkarzy, w tym liczna reprezentacja z Koła nr 1 w Bydgoszczy. Tyle łódek na jeziorze już dawno nie pływało, jednak każdy znalazł swoje „szczęśliwe” łowisko.

Oprócz wspaniałej pogody, dopisały również ryby. Zwycięzcą zawodów został Krzysztof Wiese z Kamienia Krajeńskiego, który złowił szczupaka o długości 59 cm i kila okoni. Zwyciężył również w kategorii: największa ryba, osiągając ogólny  wynik 1680 punktów. Drugie miejsce zdobył Bogdan Kustra z Bydgoszczy zdobywając 880 punktów łowiąc okonia o długości 36 cm. Bogdan Kustra jest sędzią klasy krajowej i przewodniczył komisji sędziowskiej. Trzecie miejsce zdobył Kaszyński Krzysztof z Bydgoszczy z 790 punktami. Zwycięzcy otrzymali ładne puchary ufundowane przez Burmistrza Kamienia Kr. Wojciecha Głomskiego. W podsumowaniu zawodów uczestniczył Przewodniczący Rady Miejskiej Kazimierz Warylak, który ufundował kiełbaski na wspólne ognisko. Zawody były liczone do klasyfikacji o tytuł Mistrza Koła 2017.